Перекласти сторінку
0
Кошик порожній

                               

                                           

Статті

Підписатися на RSS

Чи варто нарощувати вії?

Практично щоранку дівчатам доводиться витрачати 5-10 хвилин на те, щоб нафарбувати очі, а ввечері - щоб зняти макіяж. Так роблять багато, крім тих, хто вже встиг відвідати лашмейкера! Крім неймовірної краси, нарощені вії - це зручність та економія часу на макіяж. Існують міфи, через які багато дівчат сумніваються, чи варто їм нарощувати вії, але так і вони страшні і правдиві? Давайте розберемося, чи шкідливо нарощувати вії чи ні.


Читати далі

Що потрібно робити між процедурами епіляції ?

Для того, щоб підтримувати бездоганний стан Вашої шкіри між процедурами епіляції і запобігти такій поширеній проблемі, як вростання волосся дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:


Щоденне очищення шкіри. Ми це зазвичай робимо, коли приймаємо ванну або душ.

Читати далі

Воскоплави касетні - нове слово в епіляції

Говорячи про епіляцію, в першу чергу мається на увазі епіляція воском. У зв'язку з цим дуже широко використовують касетні воскоплави. Цей касетний прилад робить древній спосіб видалення волосся простим і легким. До того ж ціна на нього цілком прийнятна.

Читати далі

ЛІНІЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ УФ / ЛЕД ГЕЛІВ UV / LED GEL LINE PNB

Гелева система від Professional Nail Boutique поєдеує в собі несумісні речі, а саме - висока якість, швидкість і ціна!

У гелеву систему PNB входять низькотемпературні гелі, відмінною властивістю яких є можливість полімеризації як в UV, так і в LED-лампах. Використовуючи PNB Gel Line, майстер значно економить час за рахунок швидкої полімеризації гелів в LED-лампі і "слухняного" матеріалу, здатного до самовирівнюванню!

Читати далі

Все про клеї для вій

Клей це самий основний матеріал для нарощування, без якого нарощування просто не можливе. Від нього залежить 90% успіху вашої процедури. Якщо вії можна взяти гіршої якості, ними можна наростити і на вигляд вони будуть чудово виглядати, то з клеєм так не получится. Від клею залежить якість нарощування, і тривалість носіння вій. По цим двом критеріям і дивляться на професіоналізм майстра. Так що клей безпосередньо впливає на ці два фактори.

Читати далі

REMOVER I-Beauty

Пропонуємо вашій увазі "REMOVER" I-Beauty для зняття і корекції вій. У чому ж перевага "REMOVER" I-Beauty

Багато майстрів користуються рідиною для зняття вій, це рідина прозорого кольору китайського походження. Недолік цього засобу в тому що він рідкий, і дуже пече.

Читати далі

Вії I-Beauty

Вії I-Beauty виготовляються з екологічно чистої полімерної речовини, з додаванням спеціального силікону який надає матеріалу гнучкість і еластичність. Вії I-Beauty виробляються на ультра сучасному обладнанні, яке виключає будь-який брак матеріалу. Всі вії мають однакову форму, довжину, колір, і вагу.

Читати далі

МІКРОБЛЕЙДІНГ БРІВ - НОВА ЕРА В ТАТУАЖІ

Кожна дівчина мріє, прокидаючись вранці виглядати на всі сто.

Зовнішній вигляд, безумовно, створює сукупність таких чинників, як чиста і відпочила шкіра, ясні і добрі очі, а також важливу роль відіграють брови.

Читати далі

Вибираємо інструмент для манікюру Сталекс!


Догляд за нігтями - важливий напрямок на ринку краси. З того моменту як процедури манікюру та педикюру перестали бути прерогативою професійних майстрів, багато споживачів, які віддають перевагу догляду за нігтями пальців рук і ніг самостійно в домашніх умовах, почали детально вивчати якості і характеристики манікюрного інструменту того чи іншого виробника.

Серед ряду брендів в сегменті інструменту для манікюру і педикюру компанія Сталекс займає одне з лідируючих місць. Вона, по праву, може пишатися своїм багаторічним досвідом роботи, який налічує більше 17-ти років і в результаті якого клієнти можуть порадіти високоякісному манікюрному інструменту Сталекс.

Читати далі