Перекласти сторінку
0
Кошик порожній

                               

                                           

ЯК зупинити випадання волосся?

Ріст волосся і його випадання являють собою постійний процес - цикл оновлення, як необхідна умова продовження життя. Однак, на відміну від основних систем життєзабезпечення організму, волосяний покрив не відіграє суттєвої ролі у виживанні індивідуума і при розподілі ресурсів організму в умовах стресу рівновага фаз розвитку волосся легко порушується. Найчастіше сама по собі втрата волосся не несе загрози здоров'ю людини. Проблеми або труднощі, що виникають при втраті волосся, лежать в основному в психологічній площині і можуть значно погіршити якість життя і самооцінку людини. Важливо пам'ятати, що алопеція (патологічне випадання волосся) не проявляється за кілька днів або місяців. Часто проходять роки, поки людина не починає помічати втрату волосся, яких до цього часу вона, можливо, позбувся вже більш ніж наполовину. Критично важливо почати правильну боротьбу з облисінням як тільки помічені перші його ознаки, тому що, чим більший термін пройшов після пошкодження волосяного фолікула, тим важче змусити фолікул знову працювати. Є надія відновити нормальну густоту волосся, якщо його втрата почалася менше 3 років тому, і практично немає шансів, якщо це почалося більше 10-12 років тому.

Дані аналізу сучасних досліджень показують, що понад 95% всіх випадків облисіння чоловіків відбувається по причині андрогенетичної алопеції. Дані по частоті її прояви у жінок значно розходяться - від 20% до 90% всіх випадків втрати волосся, що пов'язано з менш помітним і важче діагностуючим проявом цієї патології у жінок. Причини розвитку андрогенетичної алопеції лежать на генному рівні і полягають в ушкоджувальному впливі на волосяні фолікули активної форми чоловічого статевого гормону тестостерону - дигідротестостерону, який, проникаючи в клітини фолікулів, викликає дистрофію вироблених ними волосин. Волосся на голові залишається, але воно стає тонким, коротким, безбарвним (Пушкове волосся) і вже не може прикрити шкіру голови - утворюється лисина. Через 10-12 років після прояву алопеції гирла фолікулів заростають сполучною тканиною, і вони вже не можуть виробляти навіть Пушкового волосся.

В останні роки було названо багато причин дифузного випадіння волосся - серед них і стрес, і нестача заліза, вітамінів і мікроелементів в харчуванні, і гормональний дисбаланс, проте варто пам'ятати, що навіть у повністю здорової людини, (як чоловіки, так і жінки) волосся може випадати з причин генетичного, спадкового характеру і адекватні заходи необхідно приймати до того, як процес облисіння стане помітний оточуючим.

З лікарських препаратів на сьогоднішній день тільки два клінічно довели свою ефективність і безпеку при лікуванні андрогенетичної алопеції і отримали схвалення Європейського медичного агентства (European Medicines Agency) та Управління контролю якості продуктів та ліків у США (US Food and Drug Administration) - препарат для зовнішнього застосування миноксидил (розчин, спрей і піна) і препарат для внутрішнього застосування финастерид, причому останній рекомендується виключно чоловікам. Обидва препарати знижують чутливість волосяного фолікула до дигидротестостерону, проте володіють певними протипоказаннями і побічними ефектами. Насамперед для клієнта має значення «синдром відміни», коли після закінчення курсу препарату облисіння поновлюється.

У пошуку універсального рішення на перший план в профілактиці та лікуванні алопеції виходять препарати, що стимулюють кровообіг шкіри голови і потенціюють волосяний фолікул до росту.
Марка Nouvelle ™ з гордістю представляє вам професійну лікувальну серію продуктів для боротьби з випаданням волосся - Kapillixine.

Nouvelle Energy Care Shampoo- шампунь проти випадіння волосся з вітаміном Е містить делікатні миючі компоненти і комплекс амінокислот з вітаміном Е, які живлять шкіру голови і волосяні цибулини. Основною діючою речовиною є екстракт червоного женьшеню, який впливає на ріст волосся на молекулярному рівні і не тільки попереджає випадання, але і стимулює ріст волосся, посилюючи приплив крові до шкіри голови.

Nouvelle Ultra Drops- засіб проти випадіння волосся з екстрактом червоного женьшеню в ампулах - це натуральний препарат проти випадіння волосся, що довів у клінічних дослідженнях ефективність більш високу, ніж популярний миноксидил. Порівняно з миноксидилом, екстракт червоного женьшеню раніше переводить волосся зі стадії спокою в стадію росту. Стимулює вироблення таких факторів росту волосся, як VEGF, PCNA, субстанція P, що значно прискорює ріст волосся навіть у випадках андрогенетичної алопеції. Ампули слід застосовувати в фазу активного випадання волосся, або не менш як за 14 днів до початку сезонного загострення. При правильному режимі харчування і регулярному (до двох разів на рік), курсовому застосуванні лікувального комплексу Kapillixine відбувається регулярна регенерація і зупинка втрати волосся.

Не варто забувати і про очевидні «заходи безпеки» - уникати впливу високих і низьких температур на шкіру голови, уникати стресів і загострення хронічних захворювань, відповідально приймати лікарські препарати (особливо з групи антибіотиків), регулярно бувати на свіжому повітрі і якомога частіше посміхатися.