Перекласти сторінку
0
Кошик порожній

                               

                                           

Новорічна пропозиція від Estel Professional

Новорічна пропозиція від Estel Professional - набори продукції CUREX Classic, CUREX Color Save і CUREX Therapy за спеціальною ціною: 100 грн. за набір.


Набір Estel Curex Classic - шампунь і бальзам "Зволоження та живлення для всіх типів волосся"
      Шампунь- містить хітозан, який зволожує волосся і оберігає його від втрати вологи. Провітамін В5 зміцнює волосся, надає йому еластичність та здоровий блиск.

        Бальзам - забезпечує інтенсивне зволоження і догляд за волоссям. Пантенол, вітамін Е і масло авокадо живлять і відновлюють структуру волосся, роблять його м'яким, шовковистим і блискучим. Добре кондиціонує волосся.


 - Набір Estel Curex Therapy - шампунь та крем-бальзам "Відновлення та захист для сухого, ослабленог і пошкодженого волосся"
     Шампунь - м'яко очищає сухе й ослаблене волосся, живить його, роблячи більш міцним і здоровим. Містить пантенол і натуральний зволожуючий компонент бетаїн, які доглядають за волоссям та шкірою голови і оберігають їх від втрати вологи.
    Крем-бальзам - містить вітамін Е, який відновлює і зміцнює структуру волосся. Володіє прекрасним кондиціонуючим ефектом. Натуральні компоненти бетаїн і масло жожоба зволожують волосся і сприяють збереженню гідробалансу.


 - Набір Estel Curex Color Save - шампунь і бальзам "Сяйво кольору фарбованого волосся"

     Шампунь- містить кератиновий комплекс для відновлення фарбованого, пошкодженого волосся і волосся після хімічної завивки.

    Бальзам - підтримує інтенсивність кольору і подовжує стійкість забарвлення. Провітамін В5, вітамінний комплекс і масло персика активно зволожують і живлять, надають шовковистий блиск фарбованому волоссю.